Balkabağı Maskesi Sivilcelere İyi Geliyor!

Balkabağı Maskesi Sivilcelere İyi Geliyor!

Genel anlamda insanların yaşadıkları sorunlardan birkaçı olan; sararan ciltler, sivilceleri sıkılmış yüzler, sivilce nedeniyle lekelere bürünmüş ciltlerdir. Bu sorunlu ciltlere her ne denediyseniz bir türlü gideremiyor, çözümünü arıyorsanız sizlere önerimiz bal kabağı maskesi uygulamasını gerçekleştirmenizdir. Muhteşem sonuçlarla sizleri şaşırtacak olan bu maskeyi kesinlikle cildiniz için denemelisiniz.

Bu muhteşem maske için tarif;
Bir su bardağının 4’de 1’i kadar balkabağı suyu elde edelim. Bu suyun yarısı maske içerisinde yarısı da içecek olarak kullanılacaktır. Zayıflamak istiyorum diyen bay veya bayanlar, bu suyu içebilirsiniz. Birkaç dal kadar maydanozu 5 dakikalık sıcak suda bekleterek demleyin ve suyunu 1 yemek kaşığı kadar ayırın. Bunun yanında 1 çay kaşığı miktarında papatya suyu. Bu suyu elde etmek için maydanoz suyunu elde ettiğimiz gibi demleyerek elde edelim. Bu malzemelerin yanı sıra birde pirinç unu ekleyelim.

Bu malzemelerin tamamını bir kaba koyarak, mama halini alıncaya kadar karıştıralım. Bu işlev yapıldıktan sonra maskemiz hazırdır. Maskeyi cilde uygulamadan önce cildin temiz olmasını sağlamalısınız. Göz kapağı dışında her yere uygulayabileceğiniz bu maskeyi, tüm vücuda dahi uygulayabilirsiniz. Maskenin kuruması sonrasında ılık su işe duş alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
balkabağı maskesi

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

  • YENİ
  • YORUM