Birinci Diş Hastanesi Ve Hizmetleri

Birinci Diş Hastanesi Ve Hizmetleri

Birinci Diş Hastanesi Ve Hizmetleri
Birçok farklı bölümde ve departmanda hizmet veren Birinci Diş Hastanesinden randevu almak için telefon ve internet aktif olarak kullanılabilir. Her talebe ve ihtiyaca yönelik uzman doktorlar hasta memnuniyetini sağlayacak oranda hizmet vermektedir. Yetişkinlere özel diş bölümleri olduğu gibi sadece çocuklara yönelik sağlık hizmetleri de hastane bünyesinde ifa ediliyor.

İmplant Tedavisi
İlk seçenekler arasında son yılların en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden biri olan implant tedavisi yer alıyor. Eksik dişlerin yerine yenilerinin yapılması anlamına gelen implantlar tamamen kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesiyle imal edilmektedir. Bir veya birden çok diş eksiği bulunan hastalar bu uygulamalardan kısa seans süreleri eşliğinde faydalanabilir. Gülüş estetiği kapsamında da değerlendirilen implant tedavileri hem estetik hem de kalıcı çözümler sunmaya devam ediyor.

Detaylı bilgi: https://birincisaglikgrubu.com/implant-tedavisi/

Diş Beyazlatma Hizmetleri
Sigara, çay ve kahve gibi zararlı alışkanlıklar ya da genetik nedenlerden dolayı sararma etkilerinde olan dişlerin beyazlatma hizmetleri de aynı hastanenin bir diğer hizmet kolunu oluşturuyor. Dişlerin genel durumu analiz edildikten sonra bir ya da iki seans sonrasında istenilen beyazlık sağlanmaktadır. Tamamen doğal bir görünüme sahip olan beyaz dişler ile birlikte çok daha etkili ve estetik gülüşlere sahip olmak mümkün.

Detaylı bilgi: https://birincisaglikgrubu.com/dis-beyazlatma-bleaching/

Pedodonti Hizmetleri
Profesyonel kademede sunulan hizmetlerden bir diğeri çocuk diş sağlığı kapsamındaki pedodonti hizmetleridir. 0 – 16 yaş grubundaki çocukların kronik ya da beslenmeye dayalı diş problemleri en modern ve teknolojik cihazlarla tespit edildikten sonra anında tedaviye başlanmaktadır. İlerideki diş sağlığını da doğrudan etkileyen pedodonti hizmetleri aynı zamanda bebeklere de uygulanmaktadır.

Protez Diş Tedavisi Hizmetleri
Ağız içinde meydana gelen doku kayıplarının önüne geçmek için uygulanan protez diş tedavileri aynı zamanda implant tedavisinin bir alternatifi olarak uygulanmaktadır. Telefon ya da internet üzerinden alınan randevular ile birlikte protez diş tedavisine vakit kaybedilmeden başlanabilir. Hem fonetik hem de estetik açıdan son derece faydalı olan bu tedavi yöntemi de alanında uzman ve deneyimli hekimler tarafından yapılmaktadır.

Detaylı bilgi: https://birincisaglikgrubu.com/protez-dis-tedavisi-protetik/

Hastanede Uygulanan Diğer Diş Hizmetleri
Söz konusu hizmetler arasında sırasıyla diş teli, kanal tedavisi, ağız ve çene cerrahisi de yer almaktadır. İlgili departmanlarla iletişime geçilerek muayene olmak mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

  • YENİ
  • YORUM