Haz Veren Tahrik Edici Noktalar

Haz Veren Tahrik Edici Noktalar

Hepimiz seks için gerekli temel şeyleri biliriz. Bununla birlikte ön sevişmenizi daha heyecanlı hale getirecek ve daha fazla zevk almanızı sağlayacak vücut noktaları bulunmaktadır. İşte sekten ve ön sevişme sırasında sizi daha fazla tahrik edecek vücut noktaları;

1-Perineum
Genital bölge ve anüs arasındaki ufak bölgenin uyarılması kişi için oldukça zevk verici olabilir. Bu bölge parmak, vibratör ve dil ile uyarılabilir.

2-Ayak Parmakları
Bazı kişilerin ayaklar konusunda fobisi olabilir. Ayak uyarma taktikleri birçok kişi için heyecan verici olabilir. Bu teknik özellikle ayaklarının okşanmasından hoşlanan kişiler için oldukça zevk verici olabilir.

3-Testisler
Erkek arkadaşınızın futbolu bırakıp sizin yanınıza yatağa gelmesini mi istiyorsunuz? O zaman erkek arkadaşınızın testislerini ağzınızla uyarabilirsiniz. Bu eylem erkeklere aşırı bir zevk vermektedir. Ayrıca testis bölgesini elinizle veya dilinizle de uyarabilirsiniz.

4-Kalça Kasları
Partnerinizin kalça kaslarına yapacağınız masaj harika bir ön sevişmedir ve partnerinizin rahatlamasını ve gevşemesini sağlar. Ayrıca kalça kaslarına masaj yaparken farklı bazı yağ esanslarını kullanabilirsiniz.

5-Göz Kapakları Ve Ense
Partnerinizin göz kapaklarına veya boyun ve ense bölgesine konduracağınız ufak öpücükler partnerinizin uyarılmasına yardımcı olur. Özellikle ense bölgesi oldukça hassas bir bölgedir ve bu bölgenin uyarılması kişiye oldukça zevk verebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

  • YENİ
  • YORUM