Kadınlar Yatakta 5 şeyden Hoşlanmıyor!

Kadınlar Yatakta 5 şeyden Hoşlanmıyor!

Hiçbir erkek partneri tarafından sıkıcı aşık olarak adlandırılmayı istemez. Hiçbir kadın yatakta yaratıcı olmayan ve sıkıcı bir partner ile hayatını sürüdürmeyi düşünmez. Bu nedenle erkeklerin yatak odasında dikkat etmeleri gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kadınların seks hayatında hiç hoşlanmadığı 5 şey;

Aşırı Dikkatli Olmayın
Bir erkeğin cinsel ilişki sırasında partnerine “Yapabilir miyim?” tarzında alıcı sorunlar sorması kadınlar tarafından pek de hoş karşılanmaz. İyi bir partner kadınının bir sonraki neler isteyebileceğini bilmelidir.

Mekanik Seks
Birçok kadın arzulu olmayan seksi sıkıcı olarak nitelendirir. Hiçbir kadın monoton ve tekdüze bir seks hayatı istemez. Bu nedenle kadınlar erkeklerinin bu konuda biraz yaratıcı ve duyarlı olmalarını bekler. Hiçbir kadın şişme bebek muamelesi görmekten hoşlanmaz.

Monotonluk
Eğer eşiniz veya kız arkadaşınız seks hayatınıza dair yapabileceğiniz herşeyi biliyorsa başınız dertte demektir. Bu durum için en yöntem partnerinizi şaşırtacak bazı fantaziler yaratmaktır. Hayal gücünüzü çalıştırın.

Aşırı İnleme Ve Konuşma
Erkeğin aşırı inlemesi kadın için bazen sinir bozucu olabilir. Buna karşın tamamen sessizlik de kadınlar tarafından pek hoş karşılanmaz. Bu noktada önemli olan kendinizi kontrol altında tutmanız ve aynı zamanda partnerinize seks sırasında ne kadar zevk aldığınızı göstermenizdir.

Yeniliklere Karşı İsteksizlik
Eğer uzun bir ilişkiniz varsa yeniliklere karşı açık olun. Seks hayatınız zamanla sıkıcı olmaya başlayabilir. Bu durumu düzeltmek yine sizin elinizdedir. Sıkıcı hale gelen seks hayatınızı hareketlendirmek için bazı fantaziler ve pozisyonlar deneyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

  • YENİ
  • YORUM