Kadınların Orgazm Taklidi Yapma Sebepleri

Kadınların Orgazm Taklidi Yapma Sebepleri

Herkes kadınların bazı durumlarda orgazm taklidi yaptıklarını bilmektedir. Her kadın hayatı boyunca mutlaka birden orgazm taklidi yapmıştır. Kadınların orgazm taklidi yapmasının bazı nedenleri bulunmaktadır.

Kadınların orgazm taklidi yapmasının önemli iki nedeni bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kadınların partnerlerini üzmek istememeleridir. İkinci neden de yorgun olmaları nedeniyle seksi bitirmek istemeleridir. Erkekler genellikle partnerileri orgazm olmadığında yeterli doyuma ulaşmaz. Kadınlar partnerilerini mutlu etmek için orgazm taklidi yapmak zorunda kalabilirler.

Kadınların orgazm taklidi yapmalarının en önemli bir diğer nedeni de kadınların orgazma çok önem vermemeleridir. Kadınlar için önemli olan seksin getirdiği yakınlıktır. Bazı kadınlar seks sırasında orgazm olmayabilir. Buna karşın partnerilerinin bu durumdan huzursuz olacaklarını düşünerek orgazm taklidi yapabilirler.

Erkekler partnerlerinin seksten zevk almalarını ve orgazm olmalarını ister ve bunun için ellerinden geleni yaparlar. Eğer kadın orgazm olamayacağını hisserse partnerini üzmemek için orgazm taklidi yapabilir.

Eğer partnerinizin orgazm taklidi yaptığını düşünüyorsanız partneriniz bu konu hakkında konuşabilirsiniz ve gerekçelerini öğrenebilirsiniz. Bunun ardından partnerinizi daha mutlu edecek seks pozisyonları üzerinde konuşarak orgazm sorununu çözmeye çalışabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

  • YENİ
  • YORUM