Karın Yağlarından Yoğurtla Kurtulun

Karın Yağlarından Yoğurtla Kurtulun

Amerikada yapılan bir araştırmada kişiler gün içerisinde 3 öğün yağsız yoğurt yediği takdirde fazla kilolarından kurtulabileceğini gösterdi. Yapılan araştırmada deneklerin %20’si yoğurt diyetiyle zayıflarken katılımcıların %60’ı ise yoğurt diyeti sayesinde yağlarından kurtuldular.

Ülkemizde de büyük bir sorun olan ve kişilerin büyük miktarda paralar harcayarak kurtulmak istedikleri karın yağlarının aslında yoğurt tedavisiyle rahatlıkla aşılabileceği gösterilmiş oldu.

Yapılan araştırma sonucunda deneklerin 7 kilo verdikleri gözlenirken yağların büyük bir kısmının da kasa dönüştüğü görüldü. Yiyilen yoğurt vucütta bulunan hidrojen sülfit miktarını azaltarak besinlerin daha iyi yakılmasını da sağladı.

Ayrıca Japonyadan gelen bir araştırma sonucunda ise kişilerin 1 ay boyunca günde bir porsiyon yoğurt yemeleri halinde ağız kokularından, diş eti hastalıklarından ve ağız içi yaralarından kurtuldukları belirtildi.Sizde ağız sağlığınız ve fazla yağlarınız için günde en az 1 porsiyon yağsız yoğurt yemeye çalışın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

  • YENİ
  • YORUM