Kızlık Zarı Nasıl Dikilir?

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir?

Cinsel yaşam dediğimiz zaman insanların aklına birçok farklı durum gelebilmektedir ancak her ne olursa olsun en büyük ihtiyaçlardan birisidir. Ancak cinsel problemler dediğimiz zaman insanların bu duruma karşı bakış açıları biraz farklılık gösterebilmektedir. Bayanlar, özellikle son dönemlerde doktorlara Kızlık zarı konusunda çok aşırı bir başvuru yapmaktadırlar. Elbette ki bunun nedenleri de değişiklik gösterebilmektedir ancak genellikle bu işlemi uygulatmak isteyen insanların amaçları da farklılık gösterir.

Öncelikle doktorların kızlık zarı dikimi konusunda çok dikkatli ve etkili yöntemler üretmesi gerekmektedir. Hastanın diktirmeye karşı sebebi her ne olursa olsun doktorların bu konuda kesinlikle ama kesinlikle seçme şansı yoktur. Bu nedenle dikkat etmeleri gereken önemli hususlar bulunur. Bayanın, kızlık zarının daha önce patlamadığını anlamamak için gerdek gecesinden yaklaşık olarak 2 ya da 3 gün önce kadar dikim yapılmalıdır. 5 ay öncesinden bu işlemi yaptırırsanız hiçbir fayda göremezsiniz. Neden diye soracak olursanız da kızlık zarı kaynamaz ve eski halini geri alır. Kızlık zarı bölgesinde dikim işleminde sadece bir bölgeye 2 ya da 3 dikiş atılır. Erkeğin cinsel organı, bu bölgeye girdiği zaman o iki dikiş patlar ve o dikişlerin patlaması sonucu akan kan dışarı çıkar.

Dikim sırasında steril bir ortam son derece önemlidir. Bu nedenle operasyonu yaptıracağınız doktorunuzu son derece titizlik ile seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Aksi takdirde doktorun herhangi bir hatasından dolayı vajinal enfeksiyon sorunları ile karşı karşıya kalabilmeniz mümkün olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

  • YENİ
  • YORUM