Lazerle Diş Beyazlatmalı Mı?

Lazerle Diş Beyazlatmalı Mı?

Bugün piyasada dişlerinizi beyazlatmaya yardımcı bir çok ürün ve prosedür bulunmaktadır. Tüm bu yöntemler etkili olmalarına rağmen dezavantajlar da getirir. Dişiniz için en uygun yöntemi belirlemek için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır.Lazerle diş beyazlatma kötü renkli dişleri düzeltmek için mükemmel bir yöntemdir.

Lazerle diş beyazlatma oldukça pahalı bir yöntemdir. Diş hekiminiz dişlerinizdeki lekeleri temizlemek için özel lazer ışığı ile birlikte beyazlatıcı jelde kullanır. Bu beyazlatıcı jel dişlere sürüldükten sonra jelin içersindeki kristalleri harekete geçirecek lazer ışığı tedavisi uygulanır. Bu ışık beyazlatıcı jel ile beraber diş minesine ulaşır. Tedavi yaklaşık olarak iki saat sürer.

Tedavinin ardından kişi bazı yan etkilerle baş etmek zorunda kalabilir. Beyazlatma operasyonundan sonra genelde kısa süreli damak ve diş ağrıları gözlemlenebilir. Bu ağrılar operasyonun ardından birkaç gün içerisinde kaybolur.

Lazerle diş beyazlatma tedavisinin ardından diş renginizin ne kadar değiştiğini siz de fark edeceksiniz. Bembeyaz dişlere siz de sadece iki saat içerisinde kavuşabilirsiniz. Eğer sizde dişlerinizin beyazlığına önem veriyorsanız bu yöntem sizin için ideal.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

  • YENİ
  • YORUM