Lekelerinizden Domatesle Kurtulun

Lekelerinizden Domatesle Kurtulun

Doğum sonrası oluşan lekeler, fazla güneş altında kaldıktan sonra oluşan yanık ve lekeler, farklı nedenlerle yüzümüzde beliren yanıklardan kurtulmak artık çok kolay. Hazırlayacağımız yeni krem sayesinde tüm bu lekelerden kurtulmanız mümkün olacaktır.

Maskemizi hazırlamadan önce yapmamız gereken yüzümüzü tüm lekelerden arındarırak düzgün bir şekilde temizlemek olacaktır. Daha sonra temizlediğimiz yüzümüzü normal besleyici bir kremle ovuşturunuz. Ovuşturma işlemi bittikten sonra yüzümüzü birkaç dakika dinlendirmeliyiz. Daha sonra soyulmuş ve 30 dakika dinlendirilmiş olan domatesleri yüzümüze yerleştirelim. Yerleştirilen domatesleri 30 dakika beklettikten sonra yüzümüzden dikkatli bir şekilde çıkaralım.

Çıkarma işlemi bittikten sonra yüzümüzde kalan domates kalıntılarını soğuk süt yardımıyla temizlyelim. Bu kuru sürekli uyguladığımızda yüzümüzdeki lekelerden kurtulmak oldukça kolay olacaktır. Düzenli bir şekilde 1 hafta boyunca uygulanan kur sayesinde gözle görülen değişiklikler sizin de dikkatinizi çekecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

  • YENİ
  • YORUM