Migren İçin Havuç Suyu İçin!

Migren İçin Havuç Suyu İçin!

Migren ağrıları, kronik baş ağrıları ve sık sık baş ağrısı şikâyeti çekenlere taze sıkılmış havuç suyu kürü bulunmaz bir nimettir. Baş ağrılarından şikayeti olanların başlangıçta hem sabah kahvaltısından sonra hem de akşam yemeğinden iki saat sonra birer bardak içmeleri sağlık açısından en doğrusudur. Baş ağrısına karşı olan başlangıç kürü 20 gün uygulanır ve daha sonra sadece akşam yemeklerinden iki saat sonra bir bardak olmak üzere iki ay boyunca devam edilir. Daha sonra zaman zaman içilerek (haftada 3-4) devam edilir. Bir kaç hafta sonra baş ağrılarından şikayet edenlerin giderek bu şikâyetlerinin nasıl azaldığını hayretle gözleyebileceklerdir.

Taze sıkılmış havuç suyu kürünün yukarıda belirttiğimiz özelliklerini öğrendikten sonra, onu mutfağınızdan eksik etmeyeceğinize inanıyoruz. Havuç suyu etkisini en erken on-on beş gün geçtikten sonra göstermektedir. Çünkü, içerdiği bazı etkin maddelerin vücutta belirli bir seviyeye kadar depolanmaları gerekmektedir. Ancak, bundan sonra etkili olmaya başlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. kesinlikle tavsiye ediyorum ben 3 aydır kullanıyorum düzenli olarak her akşam yatmadan önce 1 bardak içiyorum migren ataklarım ciddi bir şekilde azaldı ve atak geldiği zaman kısa sürüyo en azından

  2. Bende 3 aydır kullanıyorum.Artık haftada 3 yada 4 kez kullanıcak sekilde devam ediyorum.Allah razı olsun hocamızdan ataklarım çok azaldı.Yanı sıra yasadığım belimde sırtımdaki sertleşmeler ortadan kalktı.Tavsiye ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

  • YENİ
  • YORUM