Op. Dr. İlgi GÜLER Estetik Cerrahi
Op. Dr. İlgi GÜLER Estetik Cerrahi
ilgiguler@gmail.com
Ameliyatsız Burun Estetiğinde Dolgu Uygulamaları
  • 0
  • 1974
  • 18 Kasım 2017 Cumartesi
  • +
  • -

Burun estetik ameliyatında amacımız burnun daha güzel görünmesini sağlarken nefes alma problemlerini de çözmek. Burundan nefes alma problemi olmayan ve burun şeklinden rahatsızlık duyan kişilerde dolgu uygulamaları ile burun şeklinde güzel değişimler elde edebiliriz.

‘Burun kemerimden rahatsız oluyorum.’ diyen biri için çözüm dolgu olabilir. Şöyle ki, kişinin rahatsızlığı kemere müdahale etmeden çökük olan burun köküne müdahale edebiliriz. Kemerin üzerindeki çöküklüğe dolgu uyguladığımızda çıkıntılı olan kemer daha az göze batacaktır hatta kemerli görünümü bu uygulama ile tamamen ortadan kaldırabiliriz.

‘Burun ucum düşük.’ diyen, nefes alma problemi olmayan kişilerde burun dolgusu ile burun ucunu kaldırabiliriz.

‘Burnum daha düz olsaydı.’ diye düşünen kişilerde çöküklük olan bölgelere dolgu uygulayarak daha düz bir görünüm elde edebiliriz.
Burun dolgusu uygularken hyaluronik asit içeren, dudakta, göz altında, elmacık kemiği belirginleştirmede, dudak yanak çizgisini hafifletmede kullandığımız dolgulardan kullanıyoruz. Uygulama minik iğne ile hyaluronik asit içeren jel kıvamındaki dolgunun bölgeye verilmesi ile yapılır. Muayenehanede uygulanır. Ortalama 10-15 dakika sürer. Basit uygulanır ve etkili bir yöntemdir. Uygulama sonrasında hemen farkı görebilirsiniz. Uygulama sonrasında günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Etki ortalama 8-12 ay kadar sürer.

Op. Dr. İlgi GÜLER
05051544648
www.ilgiguler.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?